categories
DOVANOS
Carnipure kokybė

Carnipure kokybė

Produktai, ant kurių pakuotės yra „Carnipure®“ kokybės antspaudas, rodo vartotojui, kad juose yra aukštos kokybės „Lonza“ L-karnitino, kurį palaiko patikimas ir nuolat atnaujinamas mokslinių tyrimų pagrindas.

Aukšta kokybė, garantuota

„Carnipure®“ prekės ženklas ir kokybės antspaudas turi daugiau nei 30 metų patirtį ir patikimą reputaciją gaminant kokybiškus produktus. Kartu su puikiu saugos profiliu ir visišku atsekamumu „Carnipure® L-Carnitine“ siūlo gamintojams veiksmingą sprendimą, kuris patenkintų vartotojų poreikius.

Kas yra L-karnitinas

L-karnitinas yra būtinas norint pernešti ilgos grandinės riebalų rūgštis per mitochondrijų membraną, paskui skaidyti riebalus ir generuoti energiją. „Carnipure®“ produktas yra aukštos kokybės L-karnitino ingredientas, kurį gamina Šveicarijos įmonė „Lonza“.

Lonza carnipure aukščiausios kokybės maisto papildų pasaulinio lygio gamintojas 30 metų patirtis

Carnipure® L-karnitinas, populiarus kaip sporto mitybos papildas, taip pat teikia naudingą pagalbą daugelyje gyvenimo etapų ir taikymo sričių, įskaitant kūdikių mitybą, prenatalinę sveikatą, vyrų vaisingumą, širdies ir kraujagyslių sveikatą, energiją, sveiką senėjimą ir svorio valdymą.

Kaip tai veikia

Pagrindinė metabolinė Carnipure® L-karnitino funkcija yra ilgos grandinės riebalų rūgščių transportavimas į mitochondrijų matricą beta oksidacijai. Betaoksidacija yra medžiagų apykaitos kelias naudojant riebalų atsargas kaip energijos šaltinį. Šis kelias vyksta ląstelės dalyje, vadinamoje mitochondrijų matrica, o L-karnitinas yra būtinas norint pernešti riebalų rūgštis į šią erdvę.

carnipure atsistatymas aukščiausia kokybė inovatyvi formulė 30 metų patirtis moksliniai tyrimai grynas maisto papildas sportininkams energija

Subcategories

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus

ieškokite iš naujo