DOVANOS

Naujienos

Naujienos
Visos naujos prekės
Kreatino papildai

Kreatinas

Kreatinas – svarbus elementas

Kreatinas kas tai? Kreatinas (kreatino monohidratas) yra  medžiaga, būtina raumenų funkcijai. Jis gaunamas iš maisto, o organizmas jį gamina iš aminorūgščių, vėliau jį perneša kraujas ir jis kaupiasi raumenyse.

Kreatinas atlieka lemiamą vaidmenį organizmo energijos apykaitoje. Jei reikia energijos, ATP (adenozino trifosfatas = ląstelės energijos šaltinis) paverčiamas ADP (adenozino difosfatu). Galų gale kūnas paverčia ADP atgal į ATP, naudodamas iš maisto gaunamą energiją, tačiau tam reikia laiko, o raumenų ląstelės gali kaupti tik tiek ATP, kad būtų galima atlikti kelias sekundes didelio intensyvumo darbą. Todėl, norint užtikrinti didelį fosfokreatino kiekį, kreatino papildai yra reikšmingi.

Kreatino kiekvienam reikia kasdien

Suaugusiųjų organizme yra apie 80–130 g kreatino. Kasdien apie 1–2 % šio kreatino suskaidoma ir išskiriama, todėl jį reikia papildyti. Žmogaus kūnas natūraliai gamina šiek tiek kreatino. Didelį kreatino kiekį iš maisto galima gauti valgant mėsą ir mėsos produktus. Tačiau gaminamas ir termiškai apdorotas maistas gali netekti kreatino. Atsižvelgiant į kasdienį kreatino poreikį, mėsos vartojimas ir kreatino sintezė jūsų pačių organizme gali užtikrinti tik palaikomąjį kreatino kiekį. Kūno jaučiamas šios medžiagos poreikis gali būti žymiai didesnis, todėl kreatino papildai šiuo atveju padeda gauti papildomus reikalingus kiekius kreatino.

Kiek man reikia?

Kasdien vartokite 3–5 gramus kreatino monohidrato, kad papildytumėte kreatino atsargas savo organizme. Galite individualizuoti kiekį nurodytame diapazone, atsižvelgdami į savo ūgį, raumenų masę ir aktyvumo lygį. Kreatinas gali būti vartojamas bet kuriuo paros metu, tačiau jums gali būti naudinga vartoti papildą iškart po fizinio krūvio arba ryte.

Kam naudinga?

Kreatinas skirtas ne tik kultūristams ir fitnesą praktikuojantiems sportininkams. Tai puikus priedas visoms sporto šakoms, kurioms reikalingi pakartotiniai maksimalios galios pliūpsniai – futbolas, krepšinis, vandensvydis, beisbolas, ledo ritulys, plaukimas, lengvoji atletika ir daugybė kitų. Norint nuolat užtikrinti aukščiausius galimus rezultatus, organizme reikia pakankamo kreatino kiekio.


Senstant mums taip pat gali būti naudinga vartoti kreatiną. Kreatinas ir vidutinio intensyvumo treniruotės padeda sustabdyti su amžiumi susijusį raumenų masės bei jėgos praradimą ir pagerina protinę veiklą.


Ar žinote, kad keli moksliniai tyrimai rodo, jog kreatinas turi dar naudingesnį poveikį, kuris buvo stebimas šiose kategorijose: smegenų funkcija, miegas (geresnė miego kokybė ir sumažėjęs jo poreikis), antioksidacinės savybės, kaulų sveikata?

Kreatinas yra vienas veiksmingiausių papildų fiziniam krūviui palaikyti. Šiandien geriausia kreatino forma yra monohidratas. Jis yra saugiausias, nes daugiausia tyrinėtas ir poveikis pagrįstas moksliniai tyrimais. Teigiama, kad

 1.       Kreatino monohidratas yra veiksmingiausia ir naudingiausia kreatino forma.
 2.       Monohidratas nesuyra vandenyje keletą dienų.
 3.       Monohidratas skrandyje praktiškai nesunaikinamas.
 4.       Monohidratas gerai pasisavinamas ir didžioji jo dalis pasiekia raumenis nepakitusi.
 5.       Kreatino monohidratas virsta kreatininu lėčiau nei dauguma naujesnių formų.

Be to, kreatino monohidratą įsigyti galima be ilgų paieškų ir paprastai jo kaina prieinama didžiajai daliai vartotojų.

Kaip vartoti kreatiną, kad pasiektum maksimalią naudą?

Kreatinas būna kelių skirtingų formų.  Veiksmingiausias –  kreatino monohidratas.

Norint gauti tinkamą kiekį kreatino, reiktų vartoti keturias 5 gramų porcijas per dieną maždaug 5–7 dienas. Po to, kad būtų palaikomos kreatino atsargos raumenyse, reiktų vartoti 3–5 gramus per dieną.

Nauda, kuri gaunama iš kreatino, taip pat priklauso nuo esamų kreatino atsargų raumenyse. Nedidelį kiekį kreatino taip pat galima gauti iš maisto produktų, pavyzdžiui, raudonos mėsos. Dėl to akivaizdu, jog papildomai kreatino vartoti turėtų vegetarai.

Kreatino taip pat yra tam tikruose maisto produktuose, tokiuose kaip jautiena ir žuvis. Tačiau sportininkai kreatiną linkę vartoti maisto papildų pavidalu, kadangi taip jis galima greitai ir lengvai papildyti reikiamą kreatino kiekį.

Nors ilgalaikis kreatino vartojimas sveikiems žmonėms paprastai yra saugus, jis gali būti netinkamas tiems, kurie turi inkstų problemų.

Nėščios moterys, žmonės, kuriems buvo atlikta didelė operacija, prieš pirkdami vaistą turėtų pasitarti su treneriu ar gydytoju. Geriau kreatiną pradėti vartoti nuo 18 metų.

Kreatino monohidrato negalima vartoti prieš sportuojant: ši medžiaga sukelia organizmo dehidrataciją. Taip pat jo nerekomenduojama vartoti per pertraukas tarp treniruočių.

Ar kreatinas reikalingas visiems?

Šiuo metu tyrimai rodo, kad yra  nedidelė dalis žmonių, kurie  iš kreatino negauna jokios naudos. Pastebima, kad kreatinas naudingiausias vegetarams, veganams ir tiems, kurie mažai valgo gyvulinių baltymų.

Nors kreatinas yra puikus papildas sportuojantiems, jis duos naudos tik tuo atveju, jei bus nuolat laikomasi sportinio aktyvumo ir mitybos plano. Jei reguliariai treniruojamasi  su svoriais ir norima priauginti raumenų, kreatino papildai gali duoti greitesnių rezultatų.

Kreatinas yra molekulė, savo struktūra panaši į aminorūgštis, baltymų statybines medžiagas. Kadangi mėsa yra pagrindinis su maistu gaunamas kreatino šaltinis, vegetarų organizme jo paprastai būna mažiau nei mėsą valgančiųjų. Vegetarams, vartojant kreatiną kaip maisto papildą, jo kiekis raumenyse gali padidėti iki 40 %.

Ar kreatinas turi šalutinių poveikių?

Svarbu tai, kad daugelis tyrimų parodė, kad kreatino monohidratą vartoti yra labai saugu. Mat nenustatyta, kad ilgai vartojamas preparatas kaip nors pakenktų organizmui. Tyrimas vykdytas nuo 2 iki 5 metų ir jo metu žalos organizmui neužfiksuota. Vienintelis dažnas šalutinis poveikis yra svorio padidėjimas. Tačiau tai neturėtų būti vertinama kaip blogas dalykas. Kreatinas padidina vandens kiekį raumenų ląstelėse. Dėl to svoris padidėja ne dėl riebalų, o raumenų masės.

Kai kada pasitaiko šalutinis poveikis, paprastai pasireiškiantis skrandžio sutrikimu arba mėšlungiu. Šis šalutinis poveikis gali būti sumažintas pradedant vartoti mažesnes, išskaidytas dozes kelis kartus per dieną.

Kreatiną galima lengvai rasti įvairių rūšių specializuotose parduotuvėse ir internete.

Subcategories

 • Kreatino monohidratas
  <p>Namedsport yra prekės ženklas, kuris siūlo įvairius sporto mitybos produktus, įskaitant kreatino papildus. Kreatinas yra natūraliai randamas junginys, kuris mažais kiekiais yra rastas gyvūninėse maisto produktuose, tokiose kaip jautiena ir žuvis. Jis taip pat gaminamas organizme kepenyse, inkstuose ir kasos liaukoje.</p> <p>Kreatino papildai naudojami siekiant padidinti organizmo kreatino lygius, kas gali padėti pagerinti sportinę veiklą ir padidinti raumenų masę. Namedsport siūlo keletą skirtingų kreatino papildų, įskaitant kreatino monohidratą, kreatino citratą ir kreatino hidrochloridą.</p> <p>Kreatino monohidratas yra labiausiai naudojamas ir tyrinėjama kreatino forma, dažnai laikomas aukso standartu.</p>
 • Papildai su kreatinu
  <p>Subalansuotos sporto papildų formulės Jau prieinamos kiekvienam siekiančiam aukštesnio lygio rezultato.</p> <p>Kreatino vartojimas kartu su amino rūgštimis, proteinais, mineralais bei vitaminais yra galingas derinys, skatinantis maksimalius augimo, jėgos ir atsigavimo rezultatus. Mokslinių tyrimų ir bandymų su profesionaliais atletais rezultatų pagrindu sudaryti papildų mišiniai veikdami kartu užtikrina visapusišką rezultatą papildydami vienas kitą. Rezultatas gali būti pasiektas tik teisingai nustatant reikiamas kreatino, amino, mineralų ir vitaminų proporcijas kiekvienoje dozėje. Formulės kurtos su profesionalais prieinamos visiems norintiems pagerinti savo rezultatus. Siūlome aukščiausios kokybės ekspertų subalansuotus sporto papildų derinius. Išnaudokime galimybes pasiekti geriausius Jums galimus rezultatus naudojant natūralius aukščiausios kokybės saugius papildus siekiant eiti kartu su augančiais sporto rezultatais ir pasiekimais. <br />Aukščiausios kokybės maisto papildas profesionalams ir mėgėjams - Namedsport 4Fuel serija</p>

Aktyvūs filtrai

kreatinas
NAMEDSPORT CREAFAST - 120 kapsulių
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ-PRAILGINTAS KREATINO VEIKIMAS Mes didžiuojamės galėdami pristatyti kitą pažangių kreatino papildų lygį! CREAFAST®, dėl savo...
42,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 250g milteliai
ENERGIJA, JĖGA, IŠTVERMĖ  100 % kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės kreatino produktas yra greitai absorbuojamas....
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL RECHARGE - 14 paketėlių
ATSISTATYMAS - ORGANIZMO BALANSAS - SVEIKATINGUMAS - IŠTVERMĖ SU KREATINU IR AJIPURE AMINAIS 4FUEL RECHARGE - novatoriškas papildas, kurio...
16,99 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS 120 kaps
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
24,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE - 14 paketėlių
ENERGIJA - JĖGA - IŠTVERMĖ   SU CREAPURE KREATINU IR AJINOMOTO AMINAIS Subalansuota profesionalių sportininkų naudojama papildo formulė tinkama...
18,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 500G milteliai
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
52,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT ISONAM ENERGY 480g. Apelsinas 1g. Kreatino
Angliavandenių-elektrolitų tirpalas pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir padeda ilgai išlaikyti ištvermę ir koncentraciją.
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT CREAFAST - 120 kapsulių
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ-PRAILGINTAS KREATINO VEIKIMAS Mes didžiuojamės galėdami pristatyti kitą pažangių kreatino papildų lygį! CREAFAST®, dėl savo...
42,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

6 pirkėjai jau pirko šią prekę
7 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

7 pirkėjai jau pirko šią prekę
5 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 250g milteliai
ENERGIJA, JĖGA, IŠTVERMĖ  100 % kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės kreatino produktas yra greitai absorbuojamas....
27,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL RECHARGE - 14 paketėlių
ATSISTATYMAS - ORGANIZMO BALANSAS - SVEIKATINGUMAS - IŠTVERMĖ SU KREATINU IR AJIPURE AMINAIS 4FUEL RECHARGE - novatoriškas papildas, kurio...
16,99 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

27 pirkėjai jau pirko šią prekę
6 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS 120 kaps
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
24,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

14 pirkėjai jau pirko šią prekę
4 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE - 14 paketėlių
ENERGIJA - JĖGA - IŠTVERMĖ   SU CREAPURE KREATINU IR AJINOMOTO AMINAIS Subalansuota profesionalių sportininkų naudojama papildo formulė tinkama...
18,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

7 pirkėjai jau pirko šią prekę
3 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 500G milteliai
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
52,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT ISONAM ENERGY 480g. Apelsinas 1g. Kreatino
Angliavandenių-elektrolitų tirpalas pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir padeda ilgai išlaikyti ištvermę ir koncentraciją.
27,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

1 pirkėjas jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
kreatinas
NAMEDSPORT CREAFAST - 120 kapsulių
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ-PRAILGINTAS KREATINO VEIKIMAS Mes didžiuojamės galėdami pristatyti kitą pažangių kreatino papildų lygį! CREAFAST®, dėl savo...
42,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 250g milteliai
ENERGIJA, JĖGA, IŠTVERMĖ  100 % kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės kreatino produktas yra greitai absorbuojamas....
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL RECHARGE - 14 paketėlių
ATSISTATYMAS - ORGANIZMO BALANSAS - SVEIKATINGUMAS - IŠTVERMĖ SU KREATINU IR AJIPURE AMINAIS 4FUEL RECHARGE - novatoriškas papildas, kurio...
16,99 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS 120 kaps
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
24,90 € Kaina
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE -...
 • Akcija!
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE - 14 paketėlių
ENERGIJA - JĖGA - IŠTVERMĖ   SU CREAPURE KREATINU IR AJINOMOTO AMINAIS Subalansuota profesionalių sportininkų naudojama papildo formulė tinkama...
18,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 500G milteliai
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
52,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT ISONAM ENERGY 480g. Apelsinas 1g. Kreatino
Angliavandenių-elektrolitų tirpalas pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir padeda ilgai išlaikyti ištvermę ir koncentraciją.
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT CREAFAST - 120 kapsulių
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ-PRAILGINTAS KREATINO VEIKIMAS Mes didžiuojamės galėdami pristatyti kitą pažangių kreatino...
42,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė,...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 250g milteliai
ENERGIJA, JĖGA, IŠTVERMĖ  100 % kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės kreatino...
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL RECHARGE - 14 paketėlių
ATSISTATYMAS - ORGANIZMO BALANSAS - SVEIKATINGUMAS - IŠTVERMĖ SU KREATINU IR AJIPURE AMINAIS 4FUEL RECHARGE -...
16,99 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS 120 kaps
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos...
24,90 € Kaina
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE -...
 • Akcija!
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE - 14 paketėlių
ENERGIJA - JĖGA - IŠTVERMĖ   SU CREAPURE KREATINU IR AJINOMOTO AMINAIS Subalansuota profesionalių sportininkų...
18,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 500G milteliai
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos...
52,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė,...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT ISONAM ENERGY 480g. Apelsinas 1g. Kreatino
Angliavandenių-elektrolitų tirpalas pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir padeda ilgai išlaikyti...
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT CREAFAST - 120 kapsulių
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ-PRAILGINTAS KREATINO VEIKIMAS Mes didžiuojamės galėdami pristatyti kitą pažangių kreatino papildų lygį! CREAFAST®, dėl savo...
42,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 250g milteliai
ENERGIJA, JĖGA, IŠTVERMĖ  100 % kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės kreatino produktas yra greitai absorbuojamas....
27,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL RECHARGE - 14 paketėlių
ATSISTATYMAS - ORGANIZMO BALANSAS - SVEIKATINGUMAS - IŠTVERMĖ SU KREATINU IR AJIPURE AMINAIS 4FUEL RECHARGE - novatoriškas papildas, kurio...
16,99 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS 120 kaps
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
24,90 € Kaina
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE -...
 • Akcija!
kreatinas
NAMEDSPORT 4FUEL ACTIVE - 14 paketėlių
ENERGIJA - JĖGA - IŠTVERMĖ   SU CREAPURE KREATINU IR AJINOMOTO AMINAIS Subalansuota profesionalių sportininkų naudojama papildo formulė tinkama...
18,90 € Kaina
kreatinas
NAMEDSPORT 100% KREATINAS - 500G milteliai
ENERGIJA-JĖGA-IŠTVERMĖ  CREAPURE KREATINO KOKYBĖ 100% kreatino monohidratas, mikronizuotas, ypač grynas ir aukštos kokybės „Degussa“ „Creapure®“...
52,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT ISONAM ENERGY 480g. Apelsinas 1g. Kreatino
Angliavandenių-elektrolitų tirpalas pagerina vandens įsisavinimą fizinio krūvio metu ir padeda ilgai išlaikyti ištvermę ir koncentraciją.
27,90 € Kaina