Apmokėjimas

www.emedical.lt galioja tie mokėjimo būdai, kuriuos tuo metu pirkėjas gali pasirinkti atsiskaitant už perkamas prekes.

Naudojame patikimą ir saugią paysera atsiskaitymų sistemą - kai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šią paslaugą Pardavėjas teikia bendradarbiaudamas su partneriu – UAB „Paysera LT“ (įmonės kodas 300060819), valdančiu sistemą www.paysera.lt. Šiuo atveju pinigus Pirkėjas perveda į UAB „Paysera LT“ sąskaitą banke.

Plačiau apie atsiskaitymo būdus

Elektronine bankininkyste

Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:
„Swedbank“, SEB, Luminor (DNB, „Nordea“), „Danske Bank“, Šiaulių bankas.
Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, būsite nukreipti į jo elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.

VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis

Už prekes iš anksto galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke. Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Banko pavedimu

Banko pavedimu į www.emedical.lt nurodytą eMedical všį banko sąskaitą. Atliekant banko pavedimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtina įrašyti užsakovo, nurodyto išrašytoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje, vardą ir pavardę / įmones pavadinimą bei užsakymo numerį.

Įmonės rekvizitai: 

VŠĮ eMedical

Adresas: Raudondvario pl.168, Kaunas, Lietuva, 47172

Įmonės kodas: 301004606

PVM kodas: LT100013813612

A.s.: LT117044060007829255

AB SEB bankas, 70440, CBVILT2X