DOVANOS

Naujienos

Naujienos
Visos naujos prekės
Baltymai sportui

Baltymai

Kodėl baltymai jums yra svarbūs?

Ar su maistu gaunate pakankamai baltymų? Nors galite stebėti kalorijų, cukraus ir druskos kiekį, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad vartojate pakankamai baltymų. Jiems tenka pagrindinis vaidmuo kuriant ir palaikant kiekvieną mūsų kūno ląstelę. Jie maitina mūsų ląsteles ir suteikia jėgų mūsų kūnui.

Turėtume žinoti, kad mūsų organizmas nekaupia baltymų. Svarbu vartoti baltymus kiekvieną dieną. Kasdienis baltymų suvartojimas atlieka svarbų vaidmenį palaikant jūsų ląstelių būklę ir turėtų būti Jūsų kasdienio sveikatos priežiūros plano dalis.

Baltymai susideda iš aminorūgščių, paprastai vadinamų statybinėmis medžiagomis, nes jos yra sujungtos ilgomis grandinėmis. Tai taip pat laikoma „makroelementu“. Šis terminas reiškia, kad norinčiam išlikti sveikam tokios medžiagos reikalingos palyginti dideliais kiekiais.

Kodėl jūsų organizmui reikia baltymų?

Štai penkios svarios priežastys, kodėl turėtumėte įsitikinti, kad kasdien gaunate pakankamai baltymų.

1. Stato. Baltymai yra svarbus kaulų, raumenų, kremzlių ir odos statybinis elementas. Net jūsų plaukai ir nagai taip pat susideda iš baltymų.

2. Atstato. Jūsų kūnas naudoja juos audiniams kurti ir taisyti.

3. Deguonis. Raudonuosiuose kraujo kūneliuose yra baltymų junginio, kuris perneša deguonį visame kūne. Tai padeda aprūpinti visą kūną reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

4. Virškinimas. Maždaug pusė maistinių baltymų, kuriuos suvartojate kasdien, skiriama gaminti fermentams, kurie padeda virškinti maistą, gamina naujas ląsteles ir kūno chemines medžiagas.

5. Reguliuoja. Baltymai atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant hormonus, ypač persivarkant ir vystantis ląstelėms brendimo metu.

Kaip baltymai gali padėti išlaikyti formą?

Valgydami daug baltymų turintį maistą, turite daug geros fizinės būklės privalumų:

 • Greitesnis atsistatymas po fizinio krūvio ir (arba) traumos
 • Raumenų netekimo mažinimas
 • Lieknų (sausesnių) raumenų auginimas
 • Lengviau išlaikyti sveiką svorį
 • Mažėja alkis
 • Dar vienas baltymų pranašumas – jie užpildo jus greičiau. Baltymai su skaidulomis ilgiau palaiko soties jausmą, vadinasi, jūs nejaučiate noro valgyti taip dažnai. Tai padeda išlaikyti svorį mažesnį, o jūsų ląstelėms suteikia reikiamų maistinių medžiagų.
Kiek jums reikia baltymų?

Nepakankamas baltymų kiekis maiste gali sukelti sveikatos problemų. Pavyzdžiui, audiniai gali susiskaidyti ir sąlygoti raumenų praradimą.

Bet daugiau nebūtinai yra geriau. Nors tai gali padėti auginti raumenis, jei suvartojate per daug, organizmas gali juos kaupti riebalų pavidalu.

Mitybos gairėse rekomenduojami šie baltymų kiekiai skirtingoms amžiaus grupėms:

 • Vaikai iki 4 metų: 13 gramų
 • 4–8 metų vaikai: 19 gramų
 • 9–13 metų vaikai: 34 gramai
 • 14 metų ir vyresnės mergaitės ir moterys: 46 gramai
 • 14–18 metų berniukai: 52 gramai
 • 19 metų ir vyresni vyrai: 56 gramai


Paprasčiau tariant, dauguma žmonių kasdien turėtų gauti 10–35 % kalorijų baltymų pavidalu. Jums reikia daugiau kalorijų tokioms veikloms kaip dviračių sportas, svorio kilnojimas ar bėgimas, tačiau baltymų procentas lieka tame pačiame diapazone.

Sulaukus 40-ies, jūsų raumenų masė gali imti mažėti, taip pasireiškia būklė, vadinama sarkopenija*, ir jums gali prireikti daugiau baltymų.

Jei turite antsvorio, privalėsite mažinti suvartojamų kalorijų kiekį. Dietologas gali padėti išsiaiškinti, kiek baltymų turėtumėte gauti su maistu.

* Sarkopenija dėl senėjimo

Nuo to laiko, kai gimstate, maždaug iki tada, kai jums sukanka 30 metų, jūsų raumenys auga ir stiprėja. Bet tam tikru laiku po 30-ies jūs imsite prarasti raumenų masę. Priežastis – su amžiumi susijusi sarkopenija.

Fiziškai neaktyvūs žmonės po 30-ies kiekvieną dešimtmetį gali prarasti net 3–5 % savo raumenų masės. Net jei esate aktyvūs, jūs vis tiek prarasite šiek tiek raumenų.

Nėra tyrimo ar konkretaus raumenų masės lygio, kuris leistų diagnozuoti sarkopeniją. Bet koks raumenų praradimas turi reikšmės, nes tai sumažina jėgą ir judrumą.

Sarkopenija paprastai suaktyvėja apie 75-uosius metus. Tačiau ji taip pat gali suaktyvėti jau 65-erių ar 80-ies metų. Tai yra silpnumo veiksnys, kai mažėja vyresnio amžiaus žmonių skeleto apsauga ir didėja lūžių tikimybė.

Subcategories

 • Išrūgų izoliatai
  <p>Namedsport unikaliai sumaišyti išrūgų baltymų izoliato papildai yra specialiai sukurti siekiant užtikrinti maksimalius sportininkų rezultatus bei papildyti sveiką gyvenseną. Jie suteiks Jūsų kūnui papildomos energijos, kurios reikia Jūsų užsibrėžtiems tikslams pasiekti.</p> <p>Be to, kad tai puikus baltymų šaltinis, mūsų papildai turi daugiau subalansuotų naudingųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai, mineralai, aminorūgštys, kreatinai, fermentai, padedančių didinti papildo efektyvumą, gerinti jo įsisavinimą ir virškinimą. Profesionalams kurtos formulės puikiai tinka sportininkams ir aktyviems žmonėms. </p> <h5>Kas yra išrūgų baltymų izoliatas?</h5> <p>Išrūgų baltymų izoliatas išgaunamas taip pat, kaip ir išrūgų baltymų koncentratas. Tačiau norint išskirti baltymą didesnės koncentracijos, kuri įprasta išrūgų baltymų koncentratui, išrūgų baltymų izoliatas gryninamas per papildomas filtravimo sistemas, kurios vėliau pašalina laktozę, riebalus ir nepageidaujamus mineralus.</p> <p>Dėl papildomo laiko, skirto šaltajam mikrofiltravimui, išrūgų baltymų izoliatas turi 10–15 % didesnį baltymų tankį nei išrūgų koncentratai. Išrūgų baltymų izoliatas taip pat laikomas daug švaresniu (jame mažiau nepageidaujamų mineralų) nei išrūgų baltymų koncentrate.</p> <p>Dėl daugelio filtravimo ciklų gaunama kur kas daugiau grynųjų baltymų. Išrūgų baltymų izoliato vienoje porcijoje yra mažiau riebalų, mažiau sunkiųjų metalų ir mažiau angliavandenių nei išrūgų baltymų koncentrate. Taip papildomai filtruojant gaunami išrūgų izoliato baltymų milteliai, kurių tūris yra vidutiniškai 90–95 % baltymų.</p> <h5>Kas yra išrūgų baltymų koncentratas?</h5> <p>Apdorojant skystas išrūgas, reikia atlikti tam tikras procedūras, kad padidėtų baltymų kiekis. Išrūgoms pasiekus 80 % baltymų, jas galima išdžiovinti ir taip gauti išrūgų baltymų koncentrato miltelius. Išrūgų koncentratą sudaro 80 % baltymų ir 20 % riebalų bei pieno cukraus (angliavandenių, laktozės).</p> <p>Koncentratas yra kaloringesnis ir natūraliai saldesnis dėl paprasto pieno cukraus (laktozės), kuris lieka po perdirbimo. Laktozė taip pat gali sąlygoti skrandžio dirglumą tiems, kurie netoleruoja laktozės, kenčia nuo dirgliosios žarnos sindromo ar kitų žarnyno veiklos sutrikimų.</p> <p>Išrūgų baltymų koncentratas turėtų būti kiek pigesnis nei išrūgų baltymų izoliatas. </p>
 • Išrūgų koncentratai
  <p>Unikaliai sumaišyti ir profesionalų sportininkų išbandyti išrūgų baltymų koncentrato papildai yra specialiai sukurti siekiant užtikrinti maksimalius sportininkų rezultatus bei papildyti sveiką gyvenseną. Jūsų kūnui jie suteiks papildomos energijos, kurios reikia Jūsų užsibrėžtiems tikslams pasiekti.</p> <p>Papildus derinant su įprastomis treniruotėmis sporto salėje, komandinėmis sporto šakomis ar intensyvesne veikla lauke puikiai skatinamas raumenų vystymasis ir svorio kontrolė, derantys prie jūsų gyvenimo būdo. Vartodami mūsų kokybiškus išrūgų baltymų koncentrato miltelių mišinius po treniruotės taip pat puikiai padėsite savo raumenims atsigauti, kad greičiau grįžtumėte į sporto salę ir pradėtumėte intensyvesnio lygio treniruotes.  </p> <h5>Kas yra išrūgų baltymų koncentratas?</h5> <p>Apdorojant skystas išrūgas, reikia atlikti tam tikras procedūras, kad padidėtų baltymų kiekis. Išrūgoms pasiekus 80 % baltymų, jas galima išdžiovinti ir sudaryti išrūgų baltymų koncentrato miltelius. Išrūgų baltymų koncentratą sudaro 80 % baltymų ir 20 % riebalų bei pieno cukraus (angliavandenių, laktozės).</p> <p>Koncentratas yra kaloringesnis ir natūraliai saldesnis dėl paprasto pieno cukraus (laktozės), kuris lieka po perdirbimo. Laktozė taip pat gali sąlygoti skrandžio dirglumą tiems, kurie netoleruoja laktozės, kenčia dėl dirgliosios žarnos sindromo ar kitų žarnyno veiklos sutrikimų.</p> <p>Išrūgų baltymų koncentratas turėtų būti kiek pigesnis nei išrūgų baltymų izoliatas. </p>
 • Sojos baltymai
  <h5>Ką reikia žinoti apie sojos baltymų izoliatą</h5> <p>Jei ieškote baltymų papildo, kurį būtų galima pridėti prie mitybos, sojos baltymų izoliatas yra populiarus pasirinkimas, turintis daug naudos sveikatai.</p> <h5>Kas yra sojos baltymų izoliatas?</h5> <p>Sojos baltymų izoliatas yra baltymas, gaunamas iš sojos pupelių. Tai pigiau nei kai kurie baltymų variantai ir nesudėtinga įtraukti į mitybą.</p> <p>Galite naudoti sojos baltymus, kad sumažintumėte svorį, padidintumėte energiją ar padidintumėte raumenis. Sojų baltymų izoliatas taip pat gali valdyti hormonų pusiausvyrą ir sumažinti krūties vėžio, širdies ligų ir osteoporozės riziką.</p> <p>Baltymai yra svarbūs jūsų sveikatai ir skatina vystymąsi. Sojos baltymai yra 90% baltymų. Kiti augaliniai baltymai neturi visos maistinės vertės, kurią siūlo soja. Jums gali tekti pridėti vitaminų ir mineralų į tuos augalinius baltymus, kurių jau galima rasti sojos baltymuose.</p> <p>Tyrimai parodė, kad sojos baltymai taip pat gali padėti jūsų žarnyno barjerui, palengvinantys jūsų kūno maistinių medžiagų naudojimą. Tyrėjai teigia, kad maistiniai sojos baltymai taip pat padeda apsaugoti jūsų imuninę sistemą.</p> <h5>Sojų baltymų izoliatoriato privalumai</h5> <p>Sojos pilnas baltymas su visomis devyniomis nepakeičiamomis amino rūgštimis, daugiau nei yra kituose augaliniuose baltymuose. Tai turi naudos sveikatai:</p> <ul> <li>Cholesterolis. Sojų baltymai padeda cholesterolio, mažo tankio lipoproteinų (MTL arba „blogojo“ cholesterolio) ir trigliceridų kiekiui mažinti. Sojų baltymų izoliate nėra cholesterolio.</li> <li>Baltymas. Jei laikotės vegetariškos ar veganiškos dietos, sojos baltymai yra sveikas būdas pasiekti baltymų tikslus.</li> <li>Širdies ir kraujagyslių sveikata. Valgant sojos baltymų izoliatą vietoj gyvulinių baltymų, gali pagerėti jūsų širdies sveikata. Sojų baltymų izoliatų papildai sukuria soties jausmą.</li> <li>Virškinimo trakto sveikata. Sojos baltymai turi skaidulų, kurios puikiai tinka jūsų virškinimo sistemai. </li> <li>Vitaminai ir mineralai. Sojų maiste yra daug vitaminų ir mineralų, įskaitant B grupės vitaminus, cinką ir geležį. Kai kuriuose papilduose taip pat yra kalcio ir vitamino D. Sojoje taip pat yra daug antioksidantų.</li> <li>Izoflavonai. Kai kurie tyrimai sieja izoflavonus - chemines medžiagas, kurių yra sojos baltymuose, - su kaulų praradimo, kuris gali įvykti po menopauzės ir su tam tikromis vėžio formomis, prevencija.</li> </ul> <p>Kur yra sojos baltymų izoliatas?<br />Sojos baltymai yra įprastas izoliatas, kurį lengva ištirpinti. Jis naudojamas kaip papildas arba kaip maisto ingredientas. Papildomi baltymų milteliai dažnai maišomi su vitaminais, mineralais ir kvapiosiomis medžiagomis.</p> <p>Sojos baltymų izoliatą galite rasti tokiuose dalykuose kaip sojos miltai ar kruopos, kurios naudojamos pusryčių dribsniams, perdirbtai mėsai ir kūdikių maistui.</p>
 • Kiaušinio baltymai
  <p>Kiaušinio baltymo milteliai yra daugelio laikomi aukso baltymų standartu, turintys neįtikėtinai aukštą baltymų kiekio % ir pilną aminorūgščių profilį, be laktozės. Mes tiekiame jį miltelių pavidalu, kad galėtumėte maišyti su įprastais kokteiliais ir geriausiu tiesiausiu įsisavinimo būdu gautumėte papildomų baltymų. Mūsų Unikalios formulės ir su profesionaliais sportininkais išbandyti kiaušinių baltymai puikiai tinka visiems, norintiems padidinti baltymų suvartojimą ir vystyti bei išlaikyti raumenų masę, net jei ir ne toleruojate laktozės.</p> <h5>Kodėl sportininkai naudoja kiaušinių baltymus?</h5> <p>Kiaušinio baltymas yra aukštos kokybės, lengvai virškinamas, visavertis baltymas. Nors išrūgų baltymai yra laikomi geriausiu baltymų papildu raumenims auginti, kiaušinių baltymuose yra taip pat daug šakotosios grandinės aminorūgščių - amino rūgščių, naudojamų raumenų skaiduloms gaminti ir taisyti. Kiaušinių baltymai laikomi visaverčiais, nes jie teikia visas būtinas amino rūgštis tinkama proporcija, kad atitiktų kūno poreikius, ir tokiu būdu yra panašūs į išrūgas ir kitus baltymus iš gyvūninių šaltinių. Kiaušinių baltymus vartojantys sportininkai ir kultūristai nurodo, kad tai padeda greitai padidinti raumenų masę.</p> <h5></h5>

Aktyvūs filtrai

isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE šokolado pyragaičiai -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE sausainiai ir kremas -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
kiausinio-baltymai
NAMEDSPORT EGG PROTEIN Vanilla Cream - 750g milteliai
RAUMENŲ MASĖS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Efektyvūs kiaušinių baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsistatymą po intensyvių treniruotės krūvių. 
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
56,39 € Reguliari kaina 93,99 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY Baltas šokoladas ir braškė - 908g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 1,8 Kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
99,00 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE švelnus šokoladas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE sausainiai ir kremas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT PROTEINAS SU HIALURONU gardus šokoladas - 260G
Protein ‘n Hyaluronic yra naujoviškas ir unikalus papildas su koncentruotais išrūgų baltymais ir hialurono rūgštimi.
23,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT SUPERFOOD KOKTEILINĖ - 300ML
Idealiai tinka baltymų ir energetinių gėrimų maišymui
9,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE šokolado pyragaičiai -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

2 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE sausainiai ir kremas -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

3 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

7 pirkėjai jau pirko šią prekę
5 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
kiausinio-baltymai
NAMEDSPORT EGG PROTEIN Vanilla Cream - 750g milteliai
RAUMENŲ MASĖS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Efektyvūs kiaušinių baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsistatymą po intensyvių treniruotės krūvių. 
49,99 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

2 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

9 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
4 pirkėjai jau pirko šią prekę
2 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:(Nebeturime)
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
56,39 € Reguliari kaina 93,99 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

3 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY Baltas šokoladas ir braškė - 908g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
49,99 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

10 pirkėjai jau pirko šią prekę
3 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 1,8 Kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
99,00 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

4 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE švelnus šokoladas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE sausainiai ir kremas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT PROTEINAS SU HIALURONU gardus šokoladas - 260G
Protein ‘n Hyaluronic yra naujoviškas ir unikalus papildas su koncentruotais išrūgų baltymais ir hialurono rūgštimi.
23,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
sporto-papildai
NAMEDSPORT SUPERFOOD KOKTEILINĖ - 300ML
Idealiai tinka baltymų ir energetinių gėrimų maišymui
9,90 € Kaina

Pristatysime tarp Kt 7 ir Pn 8

Likutis:
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE šokolado pyragaičiai -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE sausainiai ir kremas -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
kiausinio-baltymai
NAMEDSPORT EGG PROTEIN Vanilla Cream - 750g milteliai
RAUMENŲ MASĖS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Efektyvūs kiaušinių baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsistatymą po intensyvių treniruotės krūvių. 
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
 • Išparduota
nebeturime
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
 • −40%
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
56,39 € Reguliari kaina −40% 93,99 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY Baltas šokoladas ir braškė - 908g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 1,8 Kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
99,00 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE švelnus šokoladas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE sausainiai ir kremas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT PROTEINAS SU HIALURONU gardus šokoladas - 260G
Protein ‘n Hyaluronic yra naujoviškas ir unikalus papildas su koncentruotais išrūgų baltymais ir hialurono rūgštimi.
23,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT SUPERFOOD KOKTEILINĖ - 300ML
Idealiai tinka baltymų ir energetinių gėrimų maišymui
9,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE šokolado pyragaičiai -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato...
40,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE sausainiai ir kremas -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato...
40,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė,...
80,90 € Kaina
kiausinio-baltymai
NAMEDSPORT EGG PROTEIN Vanilla Cream - 750g milteliai
RAUMENŲ MASĖS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Efektyvūs kiaušinių baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsistatymą po...
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį...
58,90 € Kaina
STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
 • Išparduota
nebeturime
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį...
58,90 € Kaina
SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
 • −40%
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir...
56,39 € Reguliari kaina −40% 93,99 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY Baltas šokoladas ir braškė - 908g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir...
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 1,8 Kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį...
99,00 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė,...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE švelnus šokoladas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE sausainiai ir kremas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT PROTEINAS SU HIALURONU gardus šokoladas - 260G
Protein ‘n Hyaluronic yra naujoviškas ir unikalus papildas su koncentruotais išrūgų baltymais ir hialurono rūgštimi.
23,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT SUPERFOOD KOKTEILINĖ - 300ML
Idealiai tinka baltymų ir energetinių gėrimų maišymui
9,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE šokolado pyragaičiai -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT 100% WHEY PROTEIN SHAKE sausainiai ir kremas -900 g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Itin filtruotas koncentruotas išrūgų baltymas, siekiant efektyvesnio rezultato papildytas vitaminų B ir 5g BCAA...
40,90 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO UNIKALI FORMULĖ - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
kiausinio-baltymai
NAMEDSPORT EGG PROTEIN Vanilla Cream - 750g milteliai
RAUMENŲ MASĖS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Efektyvūs kiaušinių baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsistatymą po intensyvių treniruotės krūvių. 
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
 • Išparduota
nebeturime
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE gardus šokoladas - 750g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
58,90 € Kaina
SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
 • −40%
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY švelnus šokoladas - 2kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
56,39 € Reguliari kaina −40% 93,99 € Kaina
isrugu-koncentratai
NAMEDSPORT SUPER 100% WHEY Baltas šokoladas ir braškė - 908g
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS  Išrūgų baltymų koncentratas -  inovatyvi NAMED 4PROTEIN MATRIX® technologija ir grynos kokybės „Carbery® Carbelac...
49,99 € Kaina
isrugu-izoliatai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE Sausainiai ir kremas - 1,8 Kg
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
99,00 € Kaina
aminorugstys
NAMEDSPORT ANABOLIC MASS PRO AMERIK SAUSAINIAI - 1600g milteliai
ENERGIJA - IŠTVERMĖ - ATSISTATYMAS - RAUMENS VYSTYMAS „Anabolic Mass Pro“ yra išskirtinė „viskas viename“ formulė, specialiai sukurta...
80,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE švelnus šokoladas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT STAR WHEY ISOLATE sausainiai ir kremas - 375G
RAUMENS VYSTYMAS - ATSISTATYMAS Ypatingas ekstraktavimo procesas užtikrina nepaprastos kokybės produktą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir...
33,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT PROTEINAS SU HIALURONU gardus šokoladas - 260G
Protein ‘n Hyaluronic yra naujoviškas ir unikalus papildas su koncentruotais išrūgų baltymais ir hialurono rūgštimi.
23,90 € Kaina
sporto-papildai
NAMEDSPORT SUPERFOOD KOKTEILINĖ - 300ML
Idealiai tinka baltymų ir energetinių gėrimų maišymui
9,90 € Kaina