Prekių grąžinimas

Savo klientams taikome lanksčias grąžinimo per 30 dienų sąlygas.

30 dienų Grąžinimo garantija. Kliento saugumas ir pasitenkinimas mūsų prioritetas.

Kokias prekes galima grąžinti?

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės (vaistams ir papildams pakuotės nebuvo atidarytos) ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi, vadovaujantis Internetinės parduotuvės www.emedical.lt taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais: 

  • ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu [email protected], nurodydamas sutarties atsisakymo priežatis ir užsakymui bei klientui identifikuoti reikalingą informaciją. 
  • ne vėliau kaip per 14 (trisdešimt) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, kaip tai numatyta www.emedical.lt taisyklių 7.3.1. punkte, perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, garantinės priežiūros knygele), jei taikoma, Internetinės parduotuvės www.emedical.lt taisyklių 7 punkte numatytu būdu.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:
  • vaistinių preparatų jei buvo atidaryta gamyklinė pakuotė;
  • maisto produktų, įskaitant maisto papildus jei buvo atidaryta gamyklinė pakuotė;
  • kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
  • kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.
Kur grąžinti prekes?

Jeigu prekes atsiėmėte iš paštomato, atsiėmimo punkte arba prekės Jums buvo pristatytos kurjerio jos gali būti grąžinamos į atsiėmimo punktą arba siunčiamos pardavėjui suderintu adresu.

Kaip grąžinti prekes?

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.emedical.lt įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą laisva forma ir ne vėliau kaip per 30 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu [email protected] Siunčiant prašymą dėl grąžinimo prašome pasirinkti antraštę "Gražinimas", laiške nurodyti grąžinimo priežastį, uždsakymo numerį, pirkimo datą, vardą pavardę, produkto pavadinimą. Pridėti turimus pirkimo dokumentus. Siųsti informaciją dėl grąžinimo. 

Po prašymo patvirtinimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti suderintu būdu.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?
  • už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į kliento nurodytą banko sąskaitą.
  • Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.