• −10%
NAD+ ląstelių regeneratorius ir Resveratrolis Elite

NAD+ ląstelių regeneratorius ir Resveratrolis Elite

62,10 € Sutaupote 10%
69,00 €
Su mokesčiais
Pažangi energijos formulė su ilgaamžiškumo maistinėmis medžiagomis ląstelių senėjimo stabdymui. 
Pažangesnė technologija, kuri pagerins fisetino biologinį įsisavinimą 25 kartus, resveratrolio – 10 kartų, o kvercetino – 50 kartų nei ne formuluoti maisto papildai. 
NAD+ Cell Regenerator™ ir Resveratrol Elite™ sujungia 300 mg NIAGEN® nikotinamido ribozido su itin biologiškai gerai pasisavinamu trans-resveratroliu (taip pat ir fitoelementų kvercetino bei fisetino biologinio įsisavinimo padidintomis formomis), kad kovotų su bendru nuovargiu ir skatintų ilgaamžiškumą. palaikyti širdies, proto ir ląstelių sveikatą.
Kiekis
Paskutinė prekė

Užsakykite dabar ir gaukite...

tarp 2024.04.16 and 2024.04.17 su DPD door

2024.04.16  su  LP Express terminal

2024.04.16  su  Omniva parcelshop

2024.04.16  su  DPD parcelshop

2024.04.16  su  DPD terminal

tarp rytoj and 2024.04.16 su LOGISMART Pick Up

2 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
  • Greitas pristatymas
  • Saugus apmokėjimas
  • Kiekio nuolaidos

Galingos NAD+ Cell Regeneratoriaus ir Resveratrolio Elite maistinės medžiagos gali padėti:

Kovoti su bendru nuovargiu skatindami jaunatvišką energijos gamybą
Padėti kovoti su senėjimu ląstelių lygiu
Skatinkite normalią pažinimo funkciją
Pažangesnė technologija, kuri pagerins fisetino biologinį įsisavinimą 25 kartus, resveratrolio – 10 kartų, o kvercetino – 50 kartų nei ne formuluoti maisto papildai.

NAD+ Cell Regeneratorius ir Resveratrolis Elite sujungia 300 mg NIAGEN® nikotinamido ribozido su itin biologiškai įsisavinamo trans-resveratroliu (taip pat ir padidinto biologinio įsisavinimo fitonutrientų kvercetino ir fisetino formomis), kad kiekviena dozė kovotų su bendru nuovargiu ir skatintų ilgalaikį nuovargį. palaikyti širdies, proto ir ląstelių sveikatą.

Nauda sveikatai:

Visų pirma, kas yra NAD+? Tai ląstelių kofermentas, kuris randamas kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje. NAD+ yra labai svarbus sveikai ląstelių energijai, tai reiškia, kad būtina sukurti adenozino trifosfatą (ATP), junginį, kurį organizmas naudoja kurui. NAD+ lygis mažėja su amžiumi.

NIAGEN® nikotinamido ribosidas gali padidinti jūsų NAD+ kiekį. Resveratrolis gali skatinti įvairius sveikatos ir ilgaamžiškumo mechanizmus, kvercetinas gali palaikyti širdies ir imuninės sistemos sveikatą, o fisetinas gali paskatinti organizmą išvalyti senstančias ląsteles.

Ši formulė sujungia visų keturių maistinių medžiagų ypač biologiškai prieinamas formas, sukuriant neprilygstamą energijos, gyvybingumo ir apsaugos nuo ląstelių senėjimo priedą.

Kodėl tai veikia:

Su amžiumi susijęs ląstelių metabolizmo ir energijos gamybos sumažėjimas gali sukelti nuovargio jausmą ir neigiamai paveikti motyvaciją. NIAGEN® nikotinamido ribosidas, esantis NAD+ Cell Regeneratorius ir Resveratrolis Elite™, gali padidinti NAD+ kiekį ląstelėse, o tai būtina normaliai ląstelių energijos gamybai.

Didėjantis NAD+ lygis taip pat gali paskatinti normalią pažinimo funkciją ir padėti palaikyti cukraus kiekį kraujyje jau normos ribose.

Life extention buvo vienas iš pirmųjų, kurie atkreipė dėmesį į nuostabią resveratrolio ir vėliau NIAGEN®, kuri yra pirmoji komerciškai prieinama nikotinamido ribozido forma, naudą sveikatai.

NAD+ Cell Regeneratorius ir Resveratrolis Elite™ jungia NIAGEN® nikotinamido ribosidą su trans-resveratroliu, kvercetinu ir fisetinu.

Dabar visos šios galingos biologiškai prieinamos ilgaamžiškumo maistinės medžiagos yra prieinamos vienoje patogioje senėjimą stabdančioje formulėje, kuri palaiko ląstelių medžiagų apykaitą, kovoja su nuovargiu, padeda reguliuoti senėjimą kontroliuojančius genus ir dar daugiau.

Mokslo pagalba pasiekiamas aukštesnis produkto efektyvumas:

Resveratrolio senėjimą stabdantys privalumai

Resveratrolis yra polifenolis, kuris gali skatinti daugybę sveikatos ir ilgaamžiškumo mechanizmų, ir tai gerai žinomas senėjimą stabdantis priedas. „Life Extension“ Resveratrol Elite™ formulėse yra trans-resveratrolio (iš japoniško dumblio), kuri yra susijusi su reikšmingu biologiniu poveikiu.

Jis gali skatinti sveiką jautrumą insulinui, palaikyti sveiką uždegiminį atsaką ir padėti užtikrinti optimalią endotelio funkciją sveikai širdies ir kraujagyslių sistemai.

Padidėjęs resveratrolio biologinis prieinamumas

Tikriausiai esate girdėję apie tyrimus, kad raudonasis vynas jums tinka. Mokslas nustatė, kad vynuogėse, naudojamose raudonajam vynui gaminti, yra resveratrolio. Tačiau paprasto resveratrolio biologinis prieinamumas yra mažas.

Ši problema išspręsta naudojant specialias pristatymo technologijas, kurios apsaugo šias maistines medžiagas, kai jos nuryjamos, todėl labai padidėja biologinis prieinamumas. Siekiant maksimaliai padidinti trans-resveratrolio absorbciją, formulėje taip pat yra galaktomanano skaidulų, gautų iš ožragės sėklų.

Šis derinys padidina Resveratrolio Elite biologinį įsisavinimą iki 10 kartų ir užtikrina didesnį trans-resveratrolio kiekį kraujyje ir pailgina kraujotaką, palyginti su neformuluotu resveratroliu.

Širdies ir kraujagyslių sveikata ir resveratrolis

Resveratrolis gali pagerinti širdies sveikatą, nes apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso ląstelių lygiu.

Slopindamas oksidacinį stresą širdies ir kraujagyslių sistemoje, resveratrolis gali palaikyti endotelio sveikatą, o tai būtina ilgam ir sveikam gyvenimui.

Smegenų funkcija, gliukozės metabolizmas ir resveratrolis

Be to, resveratrolio gebėjimas palaikyti smegenų kraujagyslių kraujotaką rodo, kad jis naudingas smegenų sveikatai ir sveikam pažinimui. Klinikiniai įrodymai rodo, kad resveratrolis gali padėti palaikyti jaunatvės neurologinę funkciją.

Be to, tas pats tyrimas taip pat parodė, kad resveratrolis gali paskatinti sveiką gliukozės metabolizmą, kuris yra gyvybiškai svarbus bendros gerovės ir ilgaamžiškumo aspektas.

NIAGEN® skirtas kovoti su bendru nuovargiu

Nikotinamido ribosidas padidina kofermento NAD+ kiekį organizme, kuris yra labai svarbus sveikai ląstelių funkcijai.

2017 m. paskelbtame atsitiktinių imčių kontroliuojamajame tyrime vyresnio amžiaus suaugusiųjų, vartojusių 250 mg nikotinamido ribozido paros dozę, NAD+ lygis padidėjo 40 % jau po 30 dienų.

Ikiklinikinių modelių tyrimai parodė, kad NAD+ padidėjimas taip pat skatina sveiką metabolinę ir kognityvinę funkciją.

Fisetinas ir kvercetinas, kad pagerintų poveikį

Fisetinas ir kvercetinas yra fitonutrientų junginiai, kurie sustiprina sveiką trans-resveratrolio poveikį. Šie junginiai gali palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą, skatinti sveiką ląstelių funkciją, kovoti oksidacinį stresą ir prisidėti prie subalansuoto uždegiminio atsako.

Be to, kvercetinas yra gerai žinomas dėl savo stiprių imunitetą palaikančių savybių, o fisetinas gali padėti slopinti uždegimą ir sukelti autofagiją.

Ši formulė siūlo labai biologiškai prieinamas maistinių medžiagų formas (dėl specialių tiekimo technologijų): fisetiną su 25 kartus ir kvercetiną su 50 kartų daugiau nei neformuluotų maistinių medžiagų.

Padidinkite savo kovą su senėjimu ląstelių lygmeniu naudodami NAD+ Cell Regeneratorius ir Resveratrolis Elite.

Kaip naudoti:

Vartokite pagal dozavimo ir naudojimo gaires, nurodytas prie papildų, arba kaip rekomendavo sveikatos priežiūros specialistas.

Papildyti faktai
Porcijos dydis: 1 kapsulė/per dieną
Porcijos viename konteineryje: 30 

Kiekis per dieną (1 kapsulė): %RI*
Niacinas iš NIAGEN® nikotinamido ribosido (300 mg) 126 mg 788
Patentuotas „Resveratrol Elite™“ mišinys: 18 % trans-resveratrolio (10 mg) [iš japoninio dygliažolės (šaknies)], 35 % galaktomananų (19 mg) [iš ožragės (sėklų)] 55 mg **
Bio-Quercetin® fitosoma [suteikia 5 mg kvercetino iš Japonijos sophora koncentrato (žiedpumpurio), fosfatidilcholino kompleksą iš saulėgrąžų (sėklų)] 14,7 mg **
Bio-Fisetin patentuotas mišinys 18% fisetinas (0,4 mg) [iš vaško medžio ekstrakto (stiebo)], 35% galaktomananų (0,77 mg) [iš ožragės (sėklų)] 2,22 mg **

*RI = EU referentinis kiekis **nėra nustatytas RI

INGREDIENTS: 

Nikotinamido ribozido chloridas, kapsulė (hidroksipropilmetilceliuliozė), resveratrolis iš japoninių dygliuočių šaknų ekstrakto (Fallopia japonica (Houtt.), galaktomananas iš ožragės sėklų ekstrakto (Trigonella foenum-graecum L.), kvercetinas iš Japonijos sophora žiedpumpurių koncentrato (L.Sophora). , saulėgrąžų lecitinai, tūrio didinimo medžiaga (mikrokristalinė celiuliozė/celiuliozės gelis), lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgštys, silicio dioksidas [nano]), fisetinas iš vaško medžio ekstrakto (Toxicodendron succedaneum)

Be-GMO

NIAGEN® yra registruotasis ChromaDex, Inc. prekės ženklas, patentai žr: www.ChromaDexPatents.com.

Vartojimas:

Vartokite vieną (1) kapsulę per dieną valgio metu arba nevalgius.

ĮSPĖJIMAI:

Saugoti nuo vaikų.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Nepirkite, jei išorinis sandariklis sulaužytas arba pažeistas.

Pasitarkite su gydytoju, jei esate gydomas dėl sveikatos būklės arba esate nėščia ar maitinate krūtimi.

Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos bei sveikos gyvensenos pakaitalas. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje, sausoje vietoje.

02348
2 Prekės

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

home
NAMEDSPORT NUTRIXAM FORZA aminai atsistatymui su cinku - 32 paketėliai
IŠTVERMĖ IR KONCENTRACIJA - ATSISTATYMAS Unikali atsistatymo formulė - Aminai su Cinku 
39,90 € Kaina
2 pirkėjai jau pirko šią prekę
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
100% REISHI GRYBAS BIO 60 KAPSULĖS
  • Akcija!
  • −50%
  • Išparduota
−50%
nebeturime
reishi-grybas-tikrinis-blizgutis
TEREZIA 100% REISHI GRYBAS BIO 60 KAPSULIŲ
REISHI IMUNITETUI–ŠIRDŽIAI–KRAUJAGYSLĖMS 100% natūralus produktas, kuriame yra visas džiovintas Reishi grybas. Naudojamas lėtas džiovinimo procesas...
7,50 € Reguliari kaina 15,00 € Kaina
210 pirkėjai jau pirko šią prekę
54 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:(Nebeturime)
pirmoji-pagalba
VAISTINĖLĖ PIRMOSIOS PAGALBOS RINKINYS LT nauja sudėtis
Pirmosios pagalbos vaistinėlė - nauja sudėtis - vaistinėlė automobiliui - vaistinėlė namams Privaloma komplektacija pagal 2022 metų reikalavimus -...
14,99 € Kaina
3112 pirkėjai jau pirko šią prekę
2508 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
home
NAMEDSPORT GELEŽIS liposominė su vitaminais A, B2, B9, B12 ir C - 30 tirpių paketėlių
Novatoriška formulė, pagrįsta liposomų geležimi ir vitaminais (A, B2, B9, B12 ir C).
16,90 € Kaina
4 pirkėjai jau pirko šią prekę
2 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
chat Atsiliepimai (0)
Kol kas atsiliepimų šiai prekei nėra

Jums taip pat gali patikti

home
Optimizuotas Resveratrolis Elite
Geriausia klasėje „Optimized Resveratrol Elite™“ formulė sujungia biologiškai prieinamą trans-resveratrolį (ilgaamžiškumą užtikrinančią maistinę...
40,41 € Reguliari kaina 44,90 € Kaina
2 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
home
NAD+ Ląstelių Formulė 300mg
Jums, jei norite padidinti NAD+ lygį ir apsisaugoti nuo ląstelių senėjimo NAD+ yra ląstelių kofermentas, kuris randamas kiekvienoje mūsų kūno...
57,51 € Reguliari kaina 63,90 € Kaina
1 pirkėjas neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis:
home
Ilgaamžiškumo Phyto kapsulės
Unikalus biologiškai aktyvių ingredientų mišinys su senėjimą stabdančiomis savybėmis Norite stiprinti savo ilgaamžiškumą ląstelių lygiu...
78,75 € Reguliari kaina 87,50 € Kaina
3 pirkėjai neseniai įsikėlė šią prekę į krepšelį
Likutis: